Гарантія на ваги

ТОВ НВП «Промприлад» виробляє ваговимірювальне обладнання високої якості, що відповідає європейським нормам, тому гарантія на ваги, що надається нами, є очевидним чинником впевненості у продукції, що випускається нами. Продукція виготовляється з кращих комплектуючих від провідних виробників зі світовим ім'ям. Весь процес виробництва проходит суворий поетапний контроль, починаючи з прийому матеріалів і комплектуючих, і закінчуючи власне випуском. Кожна без виключення одиниця продукції по закінченню свого виробничого процесу підлягає спеціальним лабораторним випробуванням, лише після успішного проходження яких надходить у продаж.Гарантія на ваги

Вся продукція виробництва ТОВ НВП "Промприлад" відповідає державним стандартам і виготовляється в суворій відповідності з прийнятими технологічними умовами.

Гарантія на ваги< всіх моделей нашого виробництва складає 12 місяців.

Гарантія на ваги припиняє діяти у випадках, передбачених у відповідних розділах гарантійного талону. В разі раптового виходу з ладу обладнання (протягом року з моменту придбання) не з вини його власника, здійснюється безкоштовний ремонт. По закінченню гарантійного терміну надаються послуги з післягарантійного обслуговування.

Детальнішу інформацію про гарантію та її умови Ви можете отримати у наших фахівців.

Наша мета — бути корисними